Free songs

O nas

KickAss head

„Dajcie ludziom swobodę działania,
a zaskoczą was swoją pomysłowością.”

Peter Drucker

 

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą ludzie otwarci na świat, odważni, żądni przygód oraz dobrej reklamy. Długo pracowaliśmy w wielu różnych agencjach reklamowych, interaktywnych oraz social mediowych. Lata spędzone wśród profesjonalistów dały nam ogromną wiedzę oraz doświadczenie.

Teraz działamy pod własną marką KickAss Socials i zapraszamy do współpracy firmy, które są otwarte na innowacyjne pomysły oraz mają odwagę by je realizować. Do dzieła!

 

 

Skąd KickAss Socials?

Ile spotkań tyle pytań. Postanowiliśmy więc o tym napisać i raz na zawsze rozwiać wątpliwości, przegonić mity a niedomówieniom dodać rel=”nofollow”  🙂

Tak jak „kickass” oznacza coś odjechanego, odjazdowego (ang.) tak doskonale opisuje to co robimy. „Socials” natomiast określa to, że jesteśmy strasznymi społecznikami co pozwala nam sprawnie funkcjonować w świecie mediów społecznościowych. Idąc tym tropem, nazwaliśmy naszą agencję „KickAss Socials” dlatego, że robimy Odjechane Kampanie w Mediach Społecznościowych (Uwaga! Velociraptor!).


 

Jakie mamy doświadczenie?

Przez wiele lat zdobywaliśmy wiedzę oraz doświadczenie w różnych agencjach interaktywnych oraz social-mediowych, współpracując przy tym z setkami różnych firm. Teraz wykorzystamy zdobytą wiedzę oraz doświadczenia do wypromowania Twojej firmy. Mieliśmy przyjemność z pracy zarówno dla firm z sektora MŚP jak i satysfakcję z wyzwań rzucanych nam przez olbrzymie korporacje.

KickAss Socials rządzi!
Przez ostanie lata:

  • Pisaliśmy teksty na strony, materiały promocyjne i do spotów reklamowych,
  • Opracowywaliśmy strategie komunikacji,
  • Prowadziliśmy komunikację w imieniu dużych i silnych marek,
  • Przeprowadzaliśmy małe i duże kampanie Facebook Ads,
  • Realizowaliśmy kampanie sprzedażowe w mediach społecznościowych,
  • Organizowaliśmy eventy off-line,
  • Projektowaliśmy aplikacje na Facebooka,
  • Tworzyliśmy blogi, e-booki oraz mailingi dla naszych Klientów.

 

Rozpoczynając współpracę z nami masz pewność, że podejdziemy do promocji Twojej firmy z entuzjazmem, zaangażowaniem i olbrzymią dozą kreatywności. Na koniec, niech przemówi nasze Portfolio!